KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14519055

nr 1451 9055

Oidentifierad konstnär. Blomsterstilleben med astrar. Signerad, daterad 1939. Olja på duk, 46x38 cm, yttermått inklusive ram: 58x49 cm

Kondition: ramskada

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 28 februari 2022
kl 20:50:10